VB Airsuspension
Nieuws

EVEN VOORSTELLEN: AFDELING IR&D – HET BREIN ACHTER ONS BREIN

Geplaatst op 13-09-2021

In het kader van ‘programmeursdag’ stellen wij graag onze programmeurs aan je voor. Aangenaam, dit zijn enkele gezichten van onze afdeling Innovation, Research & Development.

Het voertuig laten zakken, het voertuig laten kantelen, sportmodus, offroad-modus, carpark – ah, stop! Daar parkeren we het opnoemen van de vele functies even. Onze volledige luchtveersystemen beschikken over vele functies. Enorm handig, want hierdoor is ons luchtveersysteem niet alleen van toegevoegde waarde op het gebied van comfort en veiligheid, maar voegen we ook unieke functionaliteiten toe aan een voertuig! De luchtvering wordt aangestuurd door ‘het brein’ van het luchtveersysteem: de VB-ASCU – software die in eigen huis ontwikkeld is op de afdeling iR&D. Daarmee zijn deze heren ‘het brein achter ons brein’. Met het voorstellen van deze knappe koppen krijgt ‘ons brein’ tóch een gezicht!

Maar wist je dat ‘het programmeursgedeelte’ slechts een deel is van de afdeling? Onze iR&D bestaat namelijk uit twee takken, die we graag aan je toelichten.

Mechanical engineering
Hieronder verstaan we onder andere: ‘simulaties van verschillende mechanische vraagstukken’ en ‘componentontwikkeling’. Welke componenten de heren ontwikkelen, dat kan van alles zijn: van afdichting tot aan spuitgietdelen. Een recent voorbeeld is, zoals zojuist genoemd, een afdichtklep. Het proces van de heren begint echter niet bij: “Er moet een afdichtklep ontwikkeld worden.” Nee, het proces begint bij: “We hebben een afdichting nodig.”

Eerst wordt er onderzocht wat de juiste (afdicht)methode zou kunnen zijn, een proces waar allerlei vraagstukken bij komen kijken. Voor de bedachte methode(s) worden verschillende uitvoeringen bekeken. Elke uitvoering ondergaat vervolgens verschillende simulaties – zoals zwaarte-sterkte-vermoeidheid-berekeningen en een levensduursimulatie. Wanneer uiteindelijk de juiste component ontwikkeld lijkt te zijn, wordt er een ‘proof-of-concept prototype’ gemaakt. Dit prototype ondergaat vervolgens verschillende real-life testen – zoals een functionele test en een klimaattest. Als óók deze tests de hoge kwaliteitseisen doorstaan, worden de componenten gemonteerd onder het voertuig en worden de functionele testen nogmaals uitgevoerd.

Soft- & hardware engineering
Zoals benoemd in de tekst van ‘programmeursdag’ zijn de heren onder andere verantwoordelijk voor onze VB-ASCU – een ‘control unit’ die beter bekend is als het brein achter onze luchtveersystemen. Dit is echter niet de enige soft- en hardware die in huis wordt ontwikkeld. Ook de soft- en hardware voor verschillende sensoren, zoals onze SMT-tool, onze kalibratietool en andere technische oplossingen zijn in eigen beheer van VB-Airsuspension ontwikkeld. Maar hoe controleren we of onze eigen ontwikkelde software goed is geïnstalleerd op onze eigen ontwikkelde hardware? Precies, door eigen ontwikkelde ‘controle-software’ – en dat dankzij het brein van deze afdeling.

Maak kennis met onze afdeling iR&D

(v.l.n.r.) Mark Prins, Martijn Meijer, Robin Renkema, Aard Tuenter

Mark Prins
Functie: Innovation Soft- & Hardware Engineer

Martijn Meijer
Functie: Senior Innovation Soft- & Hardware Engineer

Robin Renkema
Functie: Junior Software Engineer

Aard Tuenter
Functie: Innovation Research & Development Manager

Victor Benno